Blog

14. 4.
83x
přečteno

Odstraňte skvrny ze své kabelky

Trápí vás ušpiněná kabelka? Čmárnutí propiskou, skvrna od kávy nebo celá taška od líčidel? Na všechno máme řešení! Ošetřete kabelku tak, aby zase vypadala jako nová!

Číst celé
29. 3.
211x
přečteno

Ideální kabelka do práce - jakou si vybrat?

Najít kabelku, která by odpovídala všem vašim kritériím, není vůbec žádná legrace. O tom jste se ostatně již možná přesvědčila ze zkušeností sama. Vybrat pak kabelku ještě speciální do zaměstnání, aby odpovídala formálním požadavkům, to už je přímo umění....

Číst celé
23. 3.
250x
přečteno

Velký návrat ledvinek

Móda je dynamická, neustále sa mení. Každú chvíľu príde svetoznámy návrhár s novým klenotom. Napadlo vás ale niekedy premýšľať nad tým, čo sa v móde opakuje? Už sa vám stalo, že by ste si povedali, to sme nosili zamlada?

Číst celé
21. 3.
141x
přečteno

Tajné zbraně ve Vaší kabelce

Jistě jste se již ocitla v situaci, kdy jste úplně sama musela kráčet tmavými ulicemi. Stačí, aby někde zašustil keř a vy už máte strach, jestli vás někdo nesleduje. I když se ve většině situací bojíte zbytečně, není od věci vědět, jak se v případě napadení cizím...

Číst celé
14. 3.
519x
přečteno

Trendy jara 2018

Seznamte se s největšími trendy jara, které zanedlouho rozzáří výkladní skříně módních obchodů. Co si návrháři vymysleli pro začátek roku 2018?

Číst celé