Blog

18. 1.
185x
přečteno

Jak si vybrat kabelku podle postavy?

I kabelka dokáže s vaším lookem pořádně zatočit. Napadlo by vás, že doplněk, který nemáte ani navlečený na sobě vás dokáže třeba opticky zeštíhlit? Vyberte si tu správnou společnici.

Číst celé
10. 1.
134x
přečteno

Doplňky a příslušenství ke kabelkám

Kabelka je doplněk, který vás zdobí kdykoliv, kdy někam jdete. Kabelka má tu výhodu, že ji nutně nemusíte s oblečením sladit. Pokud se vám podaří na stejnou vlnu dostat celý outfit, klidně můžete jeho jednotu pomocníkem jménem kabelka rozbít. Jak ale postupovat v opačném...

Číst celé
9. 1.
142x
přečteno

Správná taška pro muže

Když se pánové oblékají, vezmou obvykle na sebe to první, na co v šatníku narazí. Pak ale dojde na problém jménem taška. Tato součást outfitu přináší mužům asi největší trable. Do čeho schovat všechny potřebné věci? Přečtěte si článek, který vám pomůže...

Číst celé
19. 12.
274x
přečteno

Pořiďte si kabelku v barvách Vánoc

Neladíte s vánoční atmosférou? Nic si z toho nedělejte. Tento malý problém lze vyřešit velmi snadno. Pořiďte si kabelku v barvách Vánoc, k ní nějaký tematický doplněk a máte po starostech. Jaké barvy jsou pro Vánoce typické a co symbolizují?

Číst celé
18. 12.
212x
přečteno

Jak a kdy nakupovat vánoční dárky?

Máte již hotové vánoční přípravy nebo se naopak děsíte, že Vánoce jsou za dveřmi a vy ještě nemáte nachystáno téměř nic? Pokud patříte do druhé škatulky, je tento článek pro vás jako dělaný. Jak nakupovat vánoční dárky?

Číst celé