Doprava a platba

Doprava

Úloženka

Uloženka.cz

59 + 30 Kč dobírka / nad 1000 Kč zdarma

Uloženka.cz je skvělý způsob, jak si  vyzvednout svou objednávku na více než 10ti odběrných místech po celé ČR a ušetřit tak na nákladech za přepravu. Při převzetí zásilky je možné platit jak v hotovosti, tak kartou. Více informací najdete na www.ulozenka.cz.

Využijte jedno z více jak deseti odběrných míst sítě Uloženka.cz.

DPD Služba

85 + 30 Kč dobírka / nad 1000 Kč zdarma
Nechte si doručit zásilku kamkoliv po celé ČR. Domů, do práce, k babičce, prostě kamkoliv a ještě ušetřete. Nedovoluje Vám Vaše zaměstnání převzít zásilku v pracovní době? Nevadí, můžeme Vám ji doručit klidně večer. Do poznámky k objednávce stačí připsat preferovanou dobu doručení objednávky (Den/Večer). Nemáte u sebe hotovost? Nevadí, při převzetí lze zásilku zaplatit i kartou přímo u řidiče. Doručovací doba je následující pracovní den od expedice.

Česká pošta

Balík do ruky Česká pošta

89 + 30 Kč dobírka / nad 1000 Kč zdarma

Služba Balík do ruky od České pošty, přináší pohodlné doručení zásilky až domů nebo do práce. Standardní doručovací doba je následující pracovní den od expedice. Pošta informuje zákazníka o průběhu dopravy SMS a e-mailem.


Platba

Platba kartou

Nejvýhodnější způsob, jak zaplatit za Vaši novou kabelku. V případě platby kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni na zabezpečenou platební bránu standardu 3D secure VISA/MC, kde budete vyzváni k úhradě.

Platba převodem na účet = 3% SLEVA ​ z objednávky

V případě platby převodem je nutné objednávku před expedicí uhradit. Platbu prosím odešlete na náš bankovní účet 2200905401/2010, variabilním symbolem platby je číslo objednávky. Před odesláním platby prosím pečlivě zkontrolujte zadané údaje, předejdete tak komplikacím s vyřízením objednávky.

Platba hotově

V hotovosti lze za objednávku zaplatit při jakémkoliv způsobu dopravy nebo osobním odběru. V případě platby u přepravce (DPD/Česká pošta/Uloženka.cz) je celková částka navýšena o tzv. "doběrečné" (platba na dobírku).