• +420 725 419 680 Po-Pá 9-15 h
  • Facebook

Doprava a platba

Doprava

Zásilkovna.cz

52 + 25 Kč dobírka / nad 500 Kč zdarma při platbě převodem, kartou (doručení 2. až 3. pracovní den od expedice)

Zásilkovna.cz je skvělý způsob, jak si  vyzvednout svoji objednávku na více než 3000 výdejních místech po celé ČR a ušetřit tak na nákladech za přepravu. Při převzetí zásilky je možné platit jak v hotovosti, tak kartou. Více informací najdete na www.zasilkovna.cz. Zásilkovnu aktuálně nelze objednat na dobírku do Alza boxu.

DPD Služba (doporučujeme pro dodržení termínu dodání)

85 + 30 Kč dobírka / nad 999 Kč zdarma (doručení následující pracovní den od expedice)
Nechte si doručit zásilku kamkoliv po celé ČR. Domů, do práce, k babičce, prostě kamkoliv a ještě ušetřete. Nedovoluje Vám Vaše zaměstnání převzít zásilku v pracovní době? Nevadí, můžeme Vám ji doručit ve vybraných lokalitách klidně večer (Praha, Brno). Do poznámky k objednávce stačí připsat preferovanou dobu doručení objednávky (Den/Večer). Nemáte u sebe hotovost? Nevadí, při převzetí lze zásilku zaplatit i kartou přímo u řidiče.

Česká pošta

Česká pošta

Balík Do balíkovny 65 + 30 Kč dobírka / nad 999 Kč zdarma 
Balík Na poštu 83 + 30 Kč dobírka / nad 999 Kč zdarma
Balík Do ruky 95 + 30 Kč dobírka / nad 1499 Kč zdarma

Služby od České pošty přináší pohodlné doručení zásilky Na poštu, Do balíkovny nebo až domů či do práce. Pošta informuje zákazníka o průběhu dopravy SMS a e-mailem. Doručení 1. až 3. pracovní den od expedice.


Platba

Platba kartou

Nejvýhodnější způsob, jak zaplatit za Vaši novou kabelku. V případě platby kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni na zabezpečenou platební bránu standardu 3D secure VISA/MC, kde budete vyzváni k úhradě.

Platba převodem na účet 

V případě platby převodem je nutné objednávku před expedicí uhradit. Platbu prosím odešlete na náš bankovní účet 123-4003060277 / 0100, variabilním symbolem platby je číslo objednávky. Před odesláním platby prosím pečlivě zkontrolujte zadané údaje, předejdete tak komplikacím s vyřízením objednávky.

Platba hotově

V hotovosti lze za objednávku zaplatit při jakémkoliv způsobu dopravy nebo osobním odběru. V případě platby u přepravce (DPD/Česká pošta/Zásilkovna.cz) je celková částka navýšena o tzv. "doběrečné" (platba na dobírku).