DOPRAVU U NÁS DNES NEPLATÍTE: Stačí mít v košíku zboží alespoň za 500 Kč a všechny způsoby dopravy budou automaticky zdarma!

  • +420 725 419 680 Po-Pá 9-15 h
  • Facebook

Skořepinový cestovní kufr světlý mentolově zelený - RGL Jinonym XXS

Značka RGL
Kategorie Cestovní kufry a zavazadla

Objednejte ještě dnes a vyzkoušejte, vrátit jej můžete až za 30 dnů! Stabilní a elegantní kufr RGL pro cestování jakoukoliv pozemní, leteckou i lodní dopravou. Využijte pevné skořepiny a uložte si zde potřebné věci na výlety, pracovní cesty nebo dovolenou. Vysoká funkčnost a životnost ochrání i křehké předměty. Je vyroben z lehkého, přesto funkčního, materiálu. Zipy kufru jsou z nylonu. Kolečka lze otočit o celých 360°. Nabízí boční madlo, hlavní teleskopickou rukojeť s aretací a dvojitý zip. Uvnitř uvítáte upínací a fixační popruhy a dělící prostor zipem. Kufr je světlý mentolově zelený s šedými prvky, velikosti XXS - ideální na palubu letadla.
Materiál: Polykarbonát 
Typ: pevný
Rozměry: 31 x 40 x 19 cm (šířka x výška x hloubka), maximální rozměry kufru
Hmotnost: ("na dotaz")
Počet koleček: 4 (in-line, 360°)
Kód zboží: HC910

Skořepinový cestovní kufr světlý mentolově zelený - RGL Jinonym XXS RGL Skořepinový cestovní kufr světlý mentolově zelený - RGL Jinonym XXS Elegantní palubní a příruční kufry. Má světloou mentolově zelenou barvu a padne do ruky ženě i muži. Skořepinový pevný kufr na cestování autem, vlakem, autobusem i letadlem. 690267 1399.00