DOPRAVU U NÁS DNES NEPLATÍTE: Stačí mít v košíku zboží alespoň za 500 Kč a všechny způsoby dopravy budou automaticky zdarma!

  • +420 725 419 680 Po-Pá 9-15 h
  • Facebook

Elegantní perforovaná černá kabelka s organizérem - David Jones Cambria

Značka David Jones
Kategorie Dámské kabelky do ruky

Hitem sezóny od David Jones je perforovaná kabelka s organizérem. Tato černá větší kabelka bude praktickým módním doplňkem každé ženy která jde s dobou. Poslouží vám při každodenním nošení do školy, do práce, nebo za zábavou. Kabelka je měkká s pevným dnem a zavírá se zipem. Uvnitř má vynímatelný organizér, který se dá s popruhem nosit jako crossbody zvlášť mimo kabelku. Kabelka má pevné ucha a je větší velikosti. Neváhejte a objednejte si úžasnou kabelku! Vrátit ji můžete až za 30 dnů! 
A4: ano
Materiál: syntetická kůže
Kování: stříbrné
Rozměry: 40 x 32 x 14 cm (šířka x výška x hloubka)
Délka ucha: 15 cm (měřeno od ohybu ucha kolmo ke kabelce)
Délka popruhu: nastavitelný k organizéru
Kód zboží: CM3724

Elegantní perforovaná černá kabelka s organizérem - David Jones Cambria David Jones Elegantní perforovaná černá kabelka s organizérem - David Jones Cambria Hitem sezóny od David Jones je perforovaná kabelka s organizérem. Tato černá větší kabelka bude praktickým módním doplňkem každé ženy která jde s dobou. Poslouží vám při každodenním nošení do školy, do práce, nebo za zábavou. 99777 1190.00