DOPRAVU U NÁS DNES NEPLATÍTE: Stačí mít v košíku zboží alespoň za 500 Kč a všechny způsoby dopravy budou automaticky zdarma!

  • +420 725 419 680 Po-Pá 9-15 h
  • Facebook

Malá dámská kabelka do ruky zelená - David Jones Akiba

Značka David Jones
Kategorie Dámské kabelky do ruky

Každá žena chce vypadat na úrovni i v běžný den, kdy vyřizuje pochůzky, při posezení s přáteli nebo při nakupování v obchodních centrech. David Jones pro Vás stvořil malou kabelku právě pro tyto chvilky. Stává se praktickým trávově zeleným módním doplňkem s tmavě béžovými boky. Nosit ji můžete v ruce, na zápěstí, předloktí nebo přes rameno s tmavě béžovým popruhem. Přední kapsa je na magnetický cvoček, další tři hlavní kapsy se otevírají stejně, kromě kapsy uprostřed, která má zip. Uvnitř těchto kapes najdete kapsičku volnou i se zipem na cennosti, kosmetiku a telefon. Kabelka má harmonikový design a na bocích spony na připnutí popruhu. Objednejte ještě dnes a vyzkoušejte, vrátit ji můžete až za 30 dnů! 
A4: ne
Materiál: syntetická kůže
Kování: stříbrné
Hmotnost: 0,65 Kg
Rozměry: 24,5 x 20,5 x 11 cm (šířka x výška x hloubka)
Délka ucha: 12 cm (měřeno od ohybu ucha kolmo ke kabelce)
Délka popruhu: nastavitelná, odnímatelný
Kód zboží: CM5001

Malá dámská kabelka do ruky zelená - David Jones Akiba David Jones Malá dámská kabelka do ruky zelená - David Jones Akiba Každá žena chce vypadat na úrovni i v běžný den, kdy vyřizuje pochůzky, při posezení s přáteli nebo při nakupování v obchodních centrech. David Jones pro Vás stvořil malou kabelku právě pro tyto chvilky. Stává se praktickým zeleným módním doplňkem. 173361 699.00