Móda léta 2018

9.5.2018, 18:08

Letní počasí už venku převládá, je nejvyšší čas začít nakupovat výbavu do teplých slunečných dní. Bez čeho se v létě neobejdete? Co módní guru doporučují a jak je to s letními kabelkami?

Bílá barva

V čele léta 2018 nestojí sytě růžová ani žlutá, všechnu pozornost totiž klasickým barvám sebrala zářivá bílá. Je univerzální, hodí se ke všemu a ještě vypadá tak luxusně. Popřemýšlejte o bílých kalhotách, které jsou letos rozhodně in. Určitě by měl váš šatník obsahovat taky nejméně jednu bílou košili. Hodí se ke všemu a vypadá stylově. Pokud se rozhodnete kombinovat více bílých kousků oblečení, dejte si pozor na materiály a střihy, aby váš outfit působil profesionálně.

Kabelky v této barvě samozřejmě taky rozzáří výlohy obchodů. Bílou kabelku můžete kombinovat téměř s každým outfitem. Jde o neutrální odstín, takže nebudete mít problém s tím, že se tluče s jinou barvičkou. Pokud si na čist bílou netroufáte, vyměňte ji za smetanovou nebo lehce béžovou barvu. I s nimi oslníte. Frčí taky světlé průhledné materiály. Pokud je dobře zkombinujete, zabodujete s nimi.

Mohutné doplňky

Ať už jde o náramky, náušnice nebo třeba prsteny, letos rozhoduje velikost. Pořiďte si náušnice větších rozměrů, které se výborně budou hodit k minimalistické kabelce nebo ležérní bílé košili.

Třásně

Nošení třásní nezůstalo jen u sezóny večírků. I léto vybízí k jejich nákupu. Třásně se drží na sukních i šatech, ale tvoří taky detaily topů nebo kabelek. Co takhle Originální dámská crossbody kabelka vínová – David Jones Sanna? Tato taška je důkazem toho, že i malý doplněk dokáže udělat z obyčejné kabelky originál.