Kabelky ANNIE CLAIRE

22.10.2018, 12:39

Už jste se seznámili se značkou Annie Claire? Poznejte špičkové kabelky za skvělou cenu. Annie Claire je značka našich sousedů, založena byla v roce 2012 na Slovensku. Podle data vzniku jde o mladou firmu, skupina jejích designérů má však s ruční výrobou doplňků a zpracováním kůže daleko víc zkušeností, než se může zdát, neboť již od roku 1996 totiž působila na trhu pod značkou MK COLLECTION. V rámci tohoto byznysu se výrobci věnovali zejména zpracování kožených výrobků, u kterého zůstali i při zakládání značky ANNIE CLAIRE

V současné době se firma soustředí na výrobu pánské i dámské obuvi a samozřejmě kabelek. Návrháři přivádí v určitém období na trh taky peněženky. Zejména oblíbené jsou pak designové sety skládající se právě ze třech zmíněných produktů. Veškeré módní zboží je vyráběno z nejkvalitnějších materiálů, které se na Slovensko dováží až z Toskánska.

Jistě vás potěší, že jednotlivé kousky se nepřipravují ve velkém množství, ale pouze v malých sériích nebo několika kusech. Díky tomu máte při nákupu kabelky opravdu malou pravděpodobnost, že se v následující době na ulici potkáte se stejným modelem. Váš doplněk bude vždy originální. 

Annie Claire svými produkty podporuje Martina Hrnču, úspěšného slovenského designéra a módního návrháře. Značka se inspiruje a zároveň účastní mnoha módních přehlídek, například Brilliant Fashion talent, která se odehrává v Bratislavě, dále Brilliant Parfum v Prešově. Annie Claire se taky stává součástí proslulé akce Prague Fashion Weekend. 

Přesuňme se již k samotným kabelkám. Díky špičkovému opracování kůže je každý model dokonalý. Kabelky jsou vyráběny z kvalitních pevných materiálů, takže skvěle drží svůj tvar. Výrobci se soustředí především na modely tašek, které se nosí v ruce. Obsahují pevná vyztužená ucha pro pohodlnou manipulaci. Jejich součástí je obvykle taky popruh crossbody, který vám umožní nošení přes rameno nebo na rameni. Vnitřek modelů je vždy propracovaný, v kabelce si snadno udržíte pořádek. 

Každý kousek kabelky je elegantní, můžete jej nosit jak do práce, tak ho využít i ve volném čase. Díky preciznímu zpracování vám při stálém nošení kabelka vydrží několik let. Pojďme si nyní představit konkrétní modely. 

 Dámská hladká černá kabelka se vzorem 

Pokud hledáte originální, ale univerzální doplněk, který se vám bude hodit úplně ke všemu, padne vám do oka větší černá kabelka Annie Claire se vzorem. Jedná se o produkt z nové kolekce pro podzim a zimu 2018/2019. Kabelka je zajímavá díky kombinaci dvou látek, hladké kůže a matného materiálu s lesklými šestiúhelníky.    

Hledáte doplněk v jedné z nejoblíbenějších barev podzimu? Pak se vám jistě bude líbit vínová kabelka Annie Claire do ruky. Tento doplněk obsahuje několik kapes, jeho součástí je i popruh crossbody. Kabelka je prostorná, schováte do ní i lehčí notebook.  

Už máte svou kabelku Marie Claire? Pořiďte si nový módní doplněk do nastávající sezóny. 

Luxusní vínová vzorovaná kabelka do ruky