Jaký vybrat vánoční dárek pro dědečka a babičku?

25.11.2016, 21:34

Lámete si hlavu nad výběrem dárků pro prarodiče? Nevíte, čím je tentokrát pod vánočním stromečkem překvapit? Co je potěší? Dáme vám pár tipů na skvělé vánoční dárky pro babičku s dědečkem.

Co potěší babičku?

Báječným dárkem pro babičku je unikátní shopper kabelka ItalY Rachel s kožešinou, jde o limitovanou edici. Slušivá shopper kabelka je rovněž  ItalY Luren. Jedná se o kabelku s jemným designem, která se hodí k neformálnímu outfitu. Babička jistě ocení i elegantní kabelku přes rameno. Pro běžné nošení se hodí např. David Jones Viviana či David Jones Octavia. Vhodnou kabelkou do společnosti je třeba LEESUN Sofia s jemným designem či kroko-hadí David Jones Zarina. Babičku můžete také obdarovat kvalitní koženou crossbody kabelkou (např. ItalY Heidi, ItalY Hannah, ItalY Garnet nebo ItalY Bryana).

Vkusným dárkem je i kabelka do ruky. Doporučujeme zvláště kabelku ItalY Jordana z hovězí kůže, prostornou kabelku David Jones Natalia či pevnou kabelku David Jones Nevada s jemnými detaily. Velmi módní je kabelka do ruky David Jones Tina s jemnou texturou.

Čím překvapit dědečka?

Pro dědu vyberte něco praktického a vkusného. Doporučujeme třeba prostornou koženou brašnu přes rameno (např. Hexagona Diego, Hexagona Claudio či Enrico Benetti 4539) nebo elegantní koženou aktovku (např. Bellugio 0429). Vhodným dárkem pro dědu je také některá z elegantních kožených peněženek značky SendiDesign.

Skvělým dárkem, kterým dědečka potěšíte, je kožená etue. Vejdou se do ní doklady, klíče a jiné nezbytnosti. Velmi vkusné jsou např. elegantní etue s uchem ItalY Alberto a ItalY Albertino - obě z hovězí kůže. Jejich předností je připnutelný popruh umožňující nošení etue přes rameno. Pěkné jsou i etue bez ucha opatřené poutkem na ruku. Vybrat můžete etui klasickým designem (ItalY Lexus) nebo s moderním designem (Hexagona 110482).