• +420 725 419 680 Po-Pá 9-15 h
  • Facebook

Jakou kabelku si vzít na velikonoční párty?

16.4.2017, 12:01

Proudloužený víkend se dostává ke svému vrcholu. Oslava konce zimy a příchodu jara je spojena z řadou tradic i pořádáním společenských a zábavných akcí. Oblíbenými jsou velikonoční párty, které se konají třeba na Velikonoční pondělí. Plánujete se podobné akce zúčastnit a nevíte, jakou kabelku zvolit k této příležitosti? Máme pro vás pár tipů na nejvhodnější velikonoční kabelky, s nimiž budete okouzlující jak na párty, tak i při různých dalších příležitostech během jarní sezóny.

Čas veselí a radosti si žádá výrazné a nápadité kabelky

Velikonoční párty mají zpravidla uvolněnou atmosféru a dress code nebývá přísný. To vám dává velký prostor k výběru outfitu i doplňků. Zkombinujte spolu ladící outfit s barevně i designově výraznou kabelkou. Upřednostněte odstíny evokující jarní přírodu (kvetoucí stromy a květiny, zelenou trávu).

Jarní barvy a vzory kabelek

Nejvhodnějšími barvami vašeho outfitového doplňku jsou žlutá, oranžová, růžová, červená a zelená. Jedná se totiž o barvy nejlépe vystihující kvetoucí přírodu. Rovněž můžete zvolit květinové vzory (např. kabelku LS Fashion Fifine). Jste-li ráda středem pozornosti, zvolte extravagantní kabelku připomínající svou barevností kraslici (např. Dudlin Manon). Výběr doplňku závisí na vaší míře extravagantnosti. Nepotrpíte-li si na nápadný až crazy styl, hodí se k vám třeba jemná kabelka David Jones Josobelle. 

Nejen barva, ale i tvar a typ kabelky hraje roli

Velikonoční párty je skvělou příležitostí k první ukázce vaší nové kabelky na veřejnosti. Módním trendem letošního roku jsou zaoblené až zakulacené kabelky (např. David Jones Adilene). Ty někdy mohou více či méně evokovat vejce, což je pro velikonoční párty ideální tvar. Rovněž kabelky evokující košík na vajíčka jsou vhodné (např. Silvia Rosa Emmaline). Zpravidla jde navíc o praktické modely, které využijete i při všedních pochůzkách. Nejzásadnější však je, aby vaše kabelka působila ležérně a mladistvě. Příkladem takového doplňku je třeba žlutá crossbody Silvia Rosa Bailee. S takovým doplňkem budete působit uvolněně a lépe vynikne váš šarm a ženská smyslnost.