• +420 725 419 680 Po-Pá 9-15 h
  • Facebook

Nezapomeňte, blíží se na Den matek! Víte, čím potěšit maminku?

13.5.2017, 22:57

Druhá květnová neděle je tradičně věnována velmi krásnému svátku oslavujícímu mateřství. Je nesporné, že naše drahé maminky si zaslouží uznání za svou lásku a obětavost. Na Den matek chce každý z nás maminku potěšit něčím výjimečným. Vybrat pro ni dárek nebývá snadné. Květiny a bonboniéra patří k poněkud fádním a ohraným dárkům. Nevíte, čím svou maminku potěšit? Máme pro vás pár tipů na skvělé dárky, které ji zajisté nadchnou.

Kabelka s osobitým kouzlem

Žádná žena se neobejde bez praktického módního doplňku, jakým je kabelka. Při výběru kabelky pro mámu je třeba volit kousky spojující praktičnost s elegancí. Zároveň musí takový módní doplněk oplývat osobitým kouzlem. Jedinečný design kabelky odkazuje na unikátnost a mimořádnost své nositelky.

Jedinečný doplněk s vytlačovanými vzory 

Velmi zajímavě působí kabelky s vytlačovanými vzory, které každého zaujmou na první pohled. Působí nevtíravě, ale přesto unikátně. Jsou elegantní a nadčasové. Přestože svým designem vynikají nad módními doplňky svého druhu, nejsou extravagantní. Příkladem takové kabelky je třeba ItalY Mattie z hovězí kůže, která je zdobena vytlačovaným květinovým vzorem. Hodí se na různé společenské události. Neméně působivá je středně velká ItalY Logistilla. Rovněž jde o kousek zdobený vytlačovaným květinovým vzorem.

 

Doplněk s unikátním tvarem

Nejen kabelky s vytlačovaným vzorem mají osobité kouzlo. Rovněž modely s jednoduchým designem dokážou zaujmout. Stačí k tomu jen unikátní tvar. Zpravidla se jedná o kousky inspirované retro stylem. Snad proto mnohé kousky působí nadčasově, ale v této kategorii najdeme i módní výstřelky a prvky extravagance. Jako dárek pro maminku je vždy vhodnější zvolit vkusný model s osobitým, ale nevtíravým designem. Extravagantním kouskům se raději vyhněte. Doporučujeme např. kabelku ItalY Aubine, kterou lze nosit v ruce nebo (po připnutí nastavitelného popruhu) přes rameno. Vypadá elegantně a hodí se pro nejrůznější společenské příležitosti. Mladistvě působí kabelka David Jones Eulalie, která oživí ženský outfit a skvěle se hodí pro jarní a letní sezónu. Jedná se o osobitý trendy kousek, který však není extravagantní. Působí jemně a optimisticky. Vaši maminku jistě potěší i svou prostorností. Jde o středně velkou kabelku, s níž může vyrazit do práce i na procházku.