Znáte trendy kabelky pro praktické ženy?

11.7.2017, 20:19

Patříte ženám, které u módních doplňků preferují funkčnost před líbivým designem? Vadí vám, že praktické a multifunkční doplňky bývají často nevzhledné? V tom případě jsou následující řádky určeny právě vám! Připravili jsme pro vás přehled trendy kabelek propojujících praktičnost se zajímavým designem.

Multifunkční kabelky

Chcete doplněk vhodný k různým příležitostem? Pak vás jistě zaujmou multifunkční kabelky. Jedná se o doplňky, které vám poslouží třeba jako kabelka a peněženka zároveň. Některé modely lze nosit jako crossbody nebo psaníčko (např. David Jones Dubbel), jiné pouze jako psaníčko (např. David Jones Avenelle). Kromě varianty nabízející kabelku a peněženku v jednom existuje i kabelka a městský batoh v jednom. Konkrétně jde o model Delami Valiant.

Elegantní shoppery

Hledáte kabelku pro volný čas, s níž můžete vyrazit i na menší nákup? Pořiďte si elegantní shopper ItalY Luren či ItalY Rachel. Jde o jedinečné kabelky s uchy, které rozhodně nepřehlédnete. Vyrábí se z hovězí kůže a textilu, pohodlně se nosí a vynikají svou prostorností. Hodí se zvláště k ležérnějšímu outfitu. S elegantním shopperem lze vyrazit na nákup a běžné denní obchůzky, procházku městěm i do práce.

 

Stylová aktovka

Pokud pracujete v kanceláři, jistě se vám bude hodit kvalitní dámská aktovka. Volte takovou, do níž se vejde váš notebook. Velmi oblíbená je např. aktovka Hexagona 462698 z hovězí kůže a textilním popruhem. Má elegantní a moderní design, působí vkusně a nevtíravě. Ideální dámskou aktovku představuje také Italy Gabriela. Na první pohled působí spíše jako elegantní kabelka než aktovka. Vyniká luxusním designem i praktičností. Kupříkladu se do ní vejde notebook s rozměry 31 x 25 cm, uvnitř aktovky najdete poutka na propisky či kapsičky na drobnosti.