Právě probíhají DNY DOPRAVY ZDARMA! Využíj ještě dnes.

  • +420 725 419 680 Po-Pá 9-15 h
  • Facebook

Oslavme Den otců se slevou!

16.6.2024, 11:18

Když je vám pět let nakreslíte tátovi hezký obrázek a on si ho vozí v autě nebo si ho vylepí v dílně či garáži. Když je vám 15, co si budeme povídat, většinou na nějaký den otců nemyslíte.. Ale když je vám 25, 35, 45 - to už si na svého tatínka vzpomenete...

...a chcete mu udělat radost, ať už něčím cennějším nebo nějakou drobností.

Tradice Dne otců započala roku 1910 v americkém Spokane. Sonora S. Doddová se rozhodla na počest svého otce uspořádat akci, která by oslavovala otcovství a ta připadla na třetí červnovou neděli. Díky následné propagaci a vzrůstající popularitě pak roku 1966 prezident Lyndon B. Johnson prohlásil třetí červnovou neděli za Den otců a jako oficiální národní svátek ho ustanovil americký prezident Richard Nixon v roce 1972. 

Den otců nepatří mezi tradiční české svátky, které by se masově slavily. To ale neznamená, že nemůžeme tátovi něco malého darovat.

Máte pocit, že peněženka, kterou táta nosí v zadní kapse drží pohromadě snad už jen na dobré slovo?
TADY najdete výběr skvělých kožených kousků. A díky našim dárkovým poukazům si bude moci váš táta vybrat přesně tu svou i s barvou!

Potřebuje snad vyměnit starý opasek? Ty naše jsou elegantní a stylové.
Hodila by se mu na peněženku a klíče nějaký menší taška? Poohlédněte se po elegantních pracovních etue nebo sportovnějších crossbody brašnách.

Pokud byste ho rádi potěšili i něčím lepším.. třeba pracovní aktovkou nebo opravdu kvalitní koženou taškou, pak na vás čekají TYTO modely.  

 

V posledním kroku dnešní objednávky zadejte
tento slevový kód: DENOTCU20

(sleva 20% na veškerý pánský sortiment je platná do 16.6.2024 23:59 hod,
tedy do dnešní půlnoci)