Blog

10. 10.
1321x
přečteno

Kabelky podzimu

Podzim je u nás barevný a plný magických krás. Vylaďte své kabelky do jeho odstínů. Tento článek vám poskytne pouze několik tipů pro sestavení dokonalého podzimního outfitu. Čím se na podzim můžeme inspirovat?

Číst celé
2. 10.
1026x
přečteno

Jak zlepšit držení těla? Třeba nošením pohodlného batohu!

Hrbíte se nebo vám ujíždí páteř? Jak jednoduše natrénovat správné držení těla? Pokud budete dodržovat pár těchto rad, uleví se vám a ještě vás nebude trápit to, že vypadáte silnější, než jste. Tak jdeme na to!

Číst celé
30. 9.
762x
přečteno

Pár způsobů, jak ušetřit kupu peněz

Nějak vám ubývají finance? Víme, jak peníze našetřit rychle zpět! Stačí pár triků a je z vás zase boháč! Manipulujte jen s hotovostí Jde o psychologický trik, který je však lepší, než se na první pohled může zdát. Přestaňte nakupovat on-line nebo si své balíčky...

Číst celé
19. 9.
1012x
přečteno

Jak se vyrábí kabelky?

Kabelka je předmět, který si rozhodně nekupujeme každý den, ve většině případů ani každý měsíc. Jedná se o poměrně nákladný doplněk, jehož výroba rozhodně není vhodná pro žádné nešiky. Možná jste už někdy přemýšleli nad posazením cen kabelek. Zdají se vám...

Číst celé
5. 9.
1031x
přečteno

Tyhle kousky hluboko do skříně neukrývejte, unosíte je i na podzim!

Je tu září, pomalu na scénu nastupuje podzim. Než započnete šatníkovou čistku, přečtěte si náš článek, který vám poradí, jaké kousky oblečení a doplňků ještě minimálně na podzim ponechat v šatníku.

Číst celé