DOPRAVU U NÁS DNES NEPLATÍTE: Stačí mít v košíku zboží alespoň za 500 Kč a všechny způsoby dopravy budou automaticky zdarma!

  • +420 725 419 680 Po-Pá 9-15 h
  • Facebook

Pánský kožený batoh tmavě hnědý - WILD Josemar

Značka WILD collection
Dostupnost VYPRODÁNO

2 199 Kč

1 999 Kč

Kategorie Pánské batohy

Luxusní kožený batoh je středních rozměrů, vyhovovat bude modernímu muži se stylem. Pořiďte si kvalitní batoh na své osobní věci a doklady. Má jedinečný tvar, osobitý design a prvotřídní kvalitu. Objednejte ještě dnes a vyzkoušejte, vrátit ji můžete až za 30 dnů! Značka WILD vytvořila designovou bombu. Je celokožený, přední strana nabízí kapsu s duálním zipem a malou kapsu na zip. Další dvě kapsy jsou kapsy hlavní, také mají duální zip a jejich vnitřní prostory nabídnou menší kapsičky i přihrádku na tablet (max. 17,5 x 26,5 cm). Ucho pro manipulaci s batohem je pevnější. Popruhy lze nastavit na pět délek. Nedoporučujeme nosit ke světlému oblečení.
A4: ne
Materiál: hovězí kůže
Kování: mosazné
Rozměry (max.): 23 x 30 x 14,5 cm (šířka x výška x hloubka)
Výška ucha: 4 cm
Délka popruhů: nastavitelná
Kód zboží: 4055-S

Pánský kožený batoh tmavě hnědý - WILD Josemar WILD collection Pánský kožený batoh tmavě hnědý - WILD Josemar Luxusní kožený batoh je středních rozměrů, vyhovovat bude modernímu muži se stylem. Pořiďte si kvalitní batoh na své osobní věci, tablet a doklady. Má jedinečný tvar, osobitý design a prvotřídní kvalitu. ✅ Značka WILD, celokožený tmavě hnědý batoh. ✅ Doprava i na Slovensko. ✅ Doručení do dvou dnů. ✅ Možnost vrácení zboží do 30ti dnů. 177519 1999.00