• +420 725 419 680 Po-Pá 9-15 h
  • Facebook

POZOR! Prodejna na Jakubském náměstí 4, Brno je od 1.1.2016 ZRUŠENA. Hledáme nové prostory v Brně. Sledujte naše stránky a FB:).  

Prodejna

Otevírací doba

Adresa

Internetový obchod KABEA.cz je místo, kde najdete ty správné modní doplňky pro dámy i pány. Kabelky, psaníčka, peněženky, tašky, diplomatky, aktovky,... to vše pro vás každý den vybíráme a nabízíme za skvělé ceny. Vždy od nás dostanete i něco navíc. Sledujte nás na Facebooku - a neunikne Vám žádná sleva ani extra žhavá novinka ;-).


 


Příběh Kabeovníku

Říká se, že peníze nerostou na stromech. Ale co kabelky? Uprostřed Brna jsme zakopali kabelku a po 3 léta ji poctivě zalévali a hnojili. Počátkem února roku 2014 nám vyrostl strom, který jsme pojmenovali Kabeovník. :-)

Ano správně - rostou na něm kabelky! Kolem něj jsme postavili prodejnu, abyste se i vy mohli těšit z jeho plodů a nezničili jej vandalové. Nevěříte? Navštivte nás a přesvědčte se sami. ;-)

Kabeovník
Kabeovník

Jak se k nám dostanete?

K nám to máte kousek odkudkoliv. Sídlíme v centru Brna na Jakubském náměstí 4 vedle Divadla Bolka Polívky. Z Čáry nebo Svoboďáku to máte jen pár kroků.

Kabea Store

Napište nám!

Zavolejte!

Zavolejte na naši zákaznickou linku:
+420 725 419 680

Každý všední den jsme vám k dispozici
od 9.00 do 18.00