Blog

29. 3.
2247x
přečteno

Ideální kabelka do práce - jakou si vybrat?

Najít kabelku, která by odpovídala všem vašim kritériím, není vůbec žádná legrace. O tom jste se ostatně již možná přesvědčila ze zkušeností sama. Vybrat pak kabelku ještě speciální do zaměstnání, aby odpovídala formálním požadavkům, to už je přímo umění....

Číst celé
23. 3.
1273x
přečteno

Velký návrat ledvinek

Móda je dynamická, neustále sa mení. Každú chvíľu príde svetoznámy návrhár s novým klenotom. Napadlo vás ale niekedy premýšľať nad tým, čo sa v móde opakuje? Už sa vám stalo, že by ste si povedali, to sme nosili zamlada?

Číst celé
21. 3.
1009x
přečteno

Tajné zbraně ve Vaší kabelce

Jistě jste se již ocitla v situaci, kdy jste úplně sama musela kráčet tmavými ulicemi. Stačí, aby někde zašustil keř a vy už máte strach, jestli vás někdo nesleduje. I když se ve většině situací bojíte zbytečně, není od věci vědět, jak se v případě napadení cizím...

Číst celé
14. 3.
1688x
přečteno

Trendy jara 2018

Seznamte se s největšími trendy jara, které zanedlouho rozzáří výkladní skříně módních obchodů. Co si návrháři vymysleli pro začátek roku 2018?

Číst celé
27. 2.
1860x
přečteno

Kam odkládáte svou kabelku?

Kabelka je módní doplněk, který je pro každou ženu nezbytností. Všechny ženy je nosí, málokteré si ale ví rady s tím, kam kabelku při různých příležitostech odložit.

Číst celé