Blog

30. 8.
1708x
přečteno

Škola začíná! Doplňky pro studentky, s kterými budete in.

Školní rok 2016/2017 začíná. Studentky středních i vysokých škol se loučí s prázdninami. S jakými módními doplňky budete ve škole in? Poradíme vám, které batohy a kabelky letos frčí.

Číst celé
25. 8.
1271x
přečteno

Nizozemí není jen zemí tulipánů. Čím vás překvapí?

Když se řekne Nizozemí, tak si většina z nás představí tulipány, větrné mlýny a sýry. Jen málokdo ví, že zde najdeme pravý ráj milovnic kabelek. Nizozemí je totiž centrem módních designérů a bloggerů, kteří se věnují především kabelkám.

Číst celé
21. 8.
2473x
přečteno

Bolí vás záda? Špatně nošená kabelka ničí páteř. Noste ji správně!

Bolest páteře je problém, s kterým se mnoho z nás potýká. Zdravotní potíže nám přináší především nedostatek pohybu a sedavý způsob života. Avšak svůj zdravotní stav zhoršujeme i nevhodným nošením tašek a kabel. Prozradíme vám, na co si dát pozor, aby vaše páteř...

Číst celé
15. 8.
1312x
přečteno

Znáte druhy pánských kabel? Který je pro vás ten pravý?

Nejen mezi dámskými kabelkami existuje celá řada druhů. Druhová pestrost se objevuje i v případě pánských kabel. Představíme si základní druhy a poradíme vám, k jakým příležitostem se jednotlivé kabely nejvíce hodí.

Číst celé
6. 8.
2961x
přečteno

V čem nosit peněženku a doklady? I pro muže existuje skvělé řešení!

Nejpotřebnější je mít u sebe peněženku, doklady, mobil a klíče. Ženy používají pro nošení svých věcí kabelku. Ale v čem si mají nosit své nezbytnosti muži? Na drobnosti vám postačí pánská etue! Nejčastěji bývají k dostání v hnědé a černé barvě. Svou velikostí...

Číst celé