Doprava ZDARMA na vše od 300 Kč a platbě předem (převod, karta). Platí pro Zásilkovnu a do 31.5.

Blog

30. 9.
1514x
přečteno

Nový módní trend roku je tady! Frčí mini.

Módní návrháři vymýšlí stále něco nového. V oblasti módních doplňků se do popředí popularity dostávají mini kabelky. Jde o nejnovější hit letošního podzimu. I když malé kabelky působí neprakticky, mají svůj půvab. K některým příležitostem se hodí mini kabelka...

Číst celé
27. 9.
1696x
přečteno

Handbag Day – svátek všech milovnic kabelek existuje!

Milé dámy, patříte-li k milovnicím kabelek, tak pro vás máme skvělou zprávu. Vaše vášeň pro kabelky má i svůj svátek. Handbag Day se slaví každoročně 10. října. Svátek vznikl v roce 2013, iniciátorem jeho vzniku byl módní blog Purseblog.

Číst celé
23. 9.
1240x
přečteno

Máte v rodině Vaška či Václavku? Překvapte je praktickým dárkem. Jejich svátek je už za dveřmi!

28. září slaví svůj svátek muži jménem Václav. Jde o jméno slovanského původu. Znamená slavnější, více slavný. Nejvýznamnějším a nejstarším nositelem tohoto jména byl český kníže svátý Václav.

Číst celé
19. 9.
1246x
přečteno

Světový den turismu se blíží! Vyrazte na výlet se stylovým batohem.

27. září je světovým dnem turismu. Slaví se od roku 1980, kdy byl tento svátek vyhlášen Světovou organizací cestovního ruchu. Motto světového dne turismu zní: Příspět turismem k zachování kulturního dědictví a k míru a vzájemnému porozumění.

Číst celé
16. 9.
1430x
přečteno

Pryč s fádností! Upoutejte pozornost výraznými doplňky

Každá žena chce být okouzlující a unikátní. Chce být viděna a obdivována. České ženy se bohužel často bojí vybočit z průměru. Stávají se tak nenápadnými šedými myškami. Tím pohřbívají svou jedinečnou krásu a osobitost. Vhodně zvoleným make-upem a outfitem lze...

Číst celé