Doprava ZDARMA na vše od 300 Kč a platbě předem (převod, karta). Platí pro Zásilkovnu a do 31.5.

Blog

10. 1.
2231x
přečteno

Doplňky a příslušenství ke kabelkám

Kabelka je doplněk, který vás zdobí kdykoliv, kdy někam jdete. Kabelka má tu výhodu, že ji nutně nemusíte s oblečením sladit. Pokud se vám podaří na stejnou vlnu dostat celý outfit, klidně můžete jeho jednotu pomocníkem jménem kabelka rozbít. Jak ale postupovat v opačném...

Číst celé
9. 1.
1972x
přečteno

Správná taška pro muže

Když se pánové oblékají, vezmou obvykle na sebe to první, na co v šatníku narazí. Pak ale dojde na problém jménem taška. Tato součást outfitu přináší mužům asi největší trable. Do čeho schovat všechny potřebné věci? Přečtěte si článek, který vám pomůže...

Číst celé
19. 12.
1422x
přečteno

Pořiďte si kabelku v barvách Vánoc

Neladíte s Vánoční atmosférou? Nic si z toho nedělej. Tento malý problém lze vyřešit Velmi snadno. Pořiďte si kabelku v barvách Vánoc, k nej nějaký tematický doplněk a máte po starostech. Jaké barvy SÚ pro Vánoce typické a co symbolizují?

Číst celé
18. 12.
1663x
přečteno

Jak a kdy nakupovat vánoční dárky?

Máte již hotové vánoční přípravy nebo se naopak děsíte, že Vánoce jsou za dveřmi a vy ještě nemáte nachystáno téměř nic? Pokud patříte do druhé škatulky, je tento článek pro vás jako dělaný. Jak nakupovat vánoční dárky?

Číst celé
12. 12.
1302x
přečteno

Co dát blízkým k Vánocům?

Štědrý den se pomalu blíží a vy stále tápete při výběru vánočních dárků? Připravili jsme pro vás několik skvělých tipů na dárky, které vám rozhodování jistě usnadní.

Číst celé