Blog

13. 9.
1957x
přečteno

Metalický podzim

Kabelky v metalických barvách či jen s metalickými prvky patří k hitům letošního roku. Podzim v tom není výjimkou. Poznejte kouzlo kovového designu.

Číst celé
9. 9.
1417x
přečteno

Podzim velí sladit se s partnerem. Frčí kabely pro dvojice.

Nejen máj je lásky čas. Podzimní sezona 2016 přeje zamilovaným. Trendem se totiž stávají tašky a kabely pro dvojice. Chcete dát svůj vztah na obdiv? Pořiďte si tašky pro páry. Upevníte svůj vztah a ještě budete in.

Číst celé
9. 9.
1999x
přečteno

SDÍLEJ A VYHREJ kabelku jakou jen chceš

Pánové a Dámy, pozor! Připravili jsme pro vás luxusní soutěž. Vyber si kabelku z naší stránky - www.kabea.cz jakou jen chceš a bude tvá. My vybereme 3 z Vás co vyhraju kabelku jakou jste přidali do komentářů!

Číst celé
6. 9.
1565x
přečteno

Znáte módní trendy letošního podzimu? Jaké kabelky jsou letos cool?

Máme září a podzimní sezona nám pomalu klepe na dveře. Módní trendy podzimu 2016 se od léta příliš neliší. Rozhodně uplatníte extravagantní kousky i střízlivou klasiku. V módě zůstávají kabelky zdobené třásněmi či potisky. Z barev letí všechny odstíny modré a...

Číst celé
2. 9.
1684x
přečteno

Hledáte módní styl do práce či do školy? Vyzkoušejte preppy!

Preppy styl je odvozen od způsobu oblékání studentů amerických škol, které připravují studenty pro přechod na prestižní univerzity. Vznikl v 50. letech 20. století na severovýchodě USA. Základem tohoto módního stylu je nadčasovost a kvalitní materiály.

Číst celé